Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bad Kleinkirchheim (Korutany)

Bad Kleinkirchheim (Korutany)

je obec v Rakouské spolkové zemi Korutany v okrese Spittal an der Drau. Bad Kleinkircheim leží v údolí pohoří Nockberge. Obec je rozdělena na tři katastrální celky: Kleinkirchheim, Sankt Oswald a Zirkitzen.

Jedna  z nejmalebnějších lyžařských oblastí v Rakousku

Nachází se mezi 1 100 m a 2 055 m nad mořem, vyniká zejména   mnoha hodinami slunečního svitu a okouzlující atmosférou. Více než 100 dokonale upravených kilometrů sjezdovek slibuje rozmanitost a zábavu při lyžování v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim. 24 vleků vás vezmou rychle a pohodlně do srdce lyžařského areálu. Množství přístupových bodů zaručuje radost z jízdy bez dlouhého čekání. Využít můžete lanovky Kaiserburgbahn, Maibrunnbahn,  Brunnach, Nockalmbahn a Sonnwiesenbahn Rozmanitost terénů i druhů sjezdových tratí  znamená možnost  rodinného a rekreačního lyžování až po náročné  sjezdy černých sjezdových tratí . K občerstvení můžete 23 rustikálních lyžařských chat .Váš skipas Vám  otevře dveře k alpskému zimnímu ráji.

Koupání  nejen v jezerech kolem Bad Kleinkirchheimu

60 km² zahrnují vodní plochy v Korutanech. Díky mírnému podnebí a příznivé zeměpisné poloze si mohou rekreanti vychutnat klasickou plážovou dovolenou v Rakousku. Jako doplněk k této relaxaci je vhodné absolvovat vyjížďky na horských kolech v krásných terénech či  horskou turistiku.Jezera dosahují teploty vody až 28 ° C a jsou vhodné pro všechny druhy vodních sportů..

K úžasné relaxaci slouží dvoje impozantní termální lázně. Ať už se jedná o saunu v Thermal Römerbad, jeden z nejkrásnějších wellness chrámů v Evropě, nebo vodní park zábavy v exteriéru v lázních St. Kathrein – vyzkoušejte a nechte se unášet a hýčkat!

Golf s výhledem na sen

Svěží zeleň dobře udržovaného trávníku se dobře spojuje s nádherným panoramatickým výhledem na Bad Kleinkirchheim a Nockberge.

Na mírných vrcholcích a uprostřed kouzelných lesů leží nejvyšší golfové hřiště v Korutanech, které slibuje nejjemnější golfový požitek dokonce i v létě, díky svému příjemnému klimatu. Již od roku 1984 přitahuje tato lokalita milovníky golfu, kteří hledají něco zvláštního.

 Golfoví  nadšenci mohou v Bad Kleinkirchheimu očekávat různá překvapení ,která prověří jejich golfové umění.

Specializované golfové hotely nabízejí v letních měsících lákavé nabídky, které vás přivítají k návštěvě lázeňského a wellness resortu Bad Kleinkirchheim na jihu Rakouska.