Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

  Vítáme Vás

  na našich internetových stránkách.

 

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje různých druhů nemovitostí v rozličných oblastech rakouských Alp  a nabídkou levného ubytování v těchto lokalitách.

Nabízené nemovitosti jsou předem prověřené a garantujeme u nich bezproblémový prodej! 

Naše činnost se opírá o osobní dlouholeté  znalosti jednotlivých oblastí, ve kterých nabízíme nemovitosti pro naše klienty.

Pro zájemce o nabízené nemovitosti jsme připraveni provést celkový servis, tj.od pomoci při výběru lokality a požadované nemovitosti, přes provedení její osobní prohlídky a zajištění všech činností spojených s koupí, až po zabezpečení sepsání kupní smlouvy rakouským notářem, kontroly provedení povinných  plateb, souvisejícíh s koupí nemovitosti a zapsání nového majitele do knihy nemovitostí  . Samožřejmostí je tlumočnický servis . Dle dohody s klientem zabezpečujeme další podpůrný   servis : otevření účtů a zajištění požadovaných služeb v rakouské bance , pojištění nemovitosti, zřizování internet.přípojek, přidělávání klíčů, dohled na přepis měřidel, kontaktování osob v místě nemovitosti, se kterými lze spolupracovat při případných pronájmech apod.  -viz.odkaz Naše služby

Mimo nemovitostí uvedených na těchto stránkách jsme pro své klienty připraveni zprostředkovat požadovanou nemovitost tzv." na míru". Stačí jen zaslat Vámi požadovanou představu o typu nemovitosti, ceně, lokalitě apod. a naše firma se Vám, ve spolupráci s rakouskými obchodními partnery, pokusí zabezpečit Váš požadavek!! 

Děkujeme Vám  za  navštívení našich stránek a věříme, že zde naleznete tu pravou nemovitost pro Vás.      

                                             Mgr.  Branislav Revaj ,  Mgr. Vladimír Primus
                                                                                  jednatelé společnosti                                                                                                                                   Nemovitosti Rakousko s.r.o.

 

  

Nabídku levného ubytování v Rakousku naleznete na :

  www.ubytovani-rakousko.estranky.cz